Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

faktopedia.pl

Pokaż menu
Szukaj

Uważa się, że jeśli dana osoba rozpozna co najmniej 25 postaci historycznych

by Fudal
Zobacz następny
Dodaj nowy komentarz
avatar Markok
1 1

Jakiś sens w tym jest, byle patus tutaj prawie nikogo nie rozpozna jeśli z nauką mu było nie po drodze, można prosić jakąś rozpiskę kto jest kim? Bo połowy nie kojarzę. Tyle plusów? Skąd?

Odpowiedz

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2021 o 9:33

avatar Markok
0 0

@kewlak: Dzięki, po przestudiowaniu muszę powiedzieć, że wiele postaci ma całkiem niepodobne twarze lub ukazane pod takim kątem, że nie sposób ich rozpoznać, a także jest wielu nieznanych nigdzie poza Azją chińczyków, chyba tylko po to żeby byli..

Odpowiedz
avatar pajda3
2 2

Zastanawiam się nad zasadnością wielu osób tam ujętych - to mają być postaci historyczne - niektóre z nich jeszcze żyją... 25 nie jest problemem rozpoznać.... niektóre są jednak wątpliwe (za mała rozdzielczość albo ich dziwne przymioty - to, co trzymają).

Odpowiedz
avatar thomassonss
1 1

Czy znajomość historii jest jakąś miarą wykształcenia? Wmawiajcie sobie tak dalej to będzie więcej filozofów, politologów i innych pożytecznych społecznie ludzi z wielkim ego a niepotrafiących sprawdzić poziomu oleju w aucie

Odpowiedz
avatar Kharski
1 1

@thomassonss: opisz 1 postać - a teraz wytłumacz największemu głąbowi jak sprawdzić poziom oleju - czujesz różnice ? Znajomość historii powoduje, że uczymy się na błędach i dokonujemy odkryć na podstawie wcześniejszych odkryć (historii), dzięki czemu świat idzie do przodu. Bez niej nie trzeba by sprawdzać poziomu oleju bo by go nie było ... https://youtu.be/rtmJrzRxre8?t=3

Odpowiedz
Udostępnij